Анализа: Кои новини ги предвидува законот за ЈО и дали ќе донесе правда?

Предметите кои ги отвори СЈО одат во рацете на Вилма Русковска и останатите обвинителства, но бомбите ќе ги користат само како индиции. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер