Борба за пасоши, МВР се уште работи на методологијата за распределба

Ако за пасош се јавите денеска ќе ви закажат дури за неколку месеци, се жалат граѓаните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер