Алармантно: Недостигаат 536 пожарникари во Македонија

На Македонија и недостасуваат над 500 пожарникари, покажуваат резултатите од истражувањето на Центарот за граѓански комуникации. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер