Ѓорѓиевски: Денешната фарса на Заев е за спас на милионите на Вице

Фарсата наречена „Како Заев замислува правна држава“ денес има своја лицемерен продолжеток. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер