Заев: „Доаѓа правда!“

„Доаѓа правда!“ со овие зборови лидерот на СДСМ, Зоран Заев се обрати во јавноста откако пратениците го изгласаа законот за Јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер