УХМР: И наредната седмица не очекува потопло време

Метеоролозите не очекуваат големи промени во временските услови, оттаму велат и наредната седмица не очекува потопло време, со благ пад на температурите кон средината на неделата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер