Неизвесно одржувањето на седницата за Законот за ЈО- Пратениците на готовс!

Сеуште е неизвесно одржувањето на седницата на која според неофицијалните информации како точка на дневен ред ќе се најде предлог текстот на Законот за јавно обвинитеклство и предлог Законот за Советот на јавни обвинители. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер