Лила: Скарани не сме ама не сме веќе пријатели со Бојан

Водителката Лила Стојановска дојде во Кривичниот суд за да сведочи во продолжението од судењето за предметот „Рекет“ . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер