Тасевска: Мерките на СДСМ за згоемување на платите даваат одлични резултати

​Мерките на СДСМ за зголемување на платите на вработените даваат одлични резултати. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер