Кинескиот вирус зеде над 100 жртви, потврден првиот случај во Германија

Се претвора ли светот во свет на ѕидови. Хонг Конг стана првата област што ја затвора копнената граница кон Кина. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер