Екс обвинителот во СЈО Бурим Рустеми сведочеше во „Рекет“

И обвинителот Бурим Рустемикој беше дел од тимот во СЈО, ги потврди наводите на Лиле Стафанова, дека Катица Јанева побарала да се утврди штетата за предметите “Империја” и “Поштенска банка” и осомничените да не одат во затвор. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер