Лозано на „МАC 2020“: Името на мојата земја е Македонија

Лозано на манифестацијата го доби признанието за најдобра поп фолк нумера. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер