ВМРО-ДПМНЕ: Скандалот „канабис-милионите на Заев” мора да се истражи во детали

ВМРО-ДПМНЕ и денеска презентираше фирми кои добиле лиценци за канабис, а ги сметаат за блиски до власта. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер