Утре јавна расправа за законот за обвинителство

Ќе успеат ли власта и опозицијата да ги надминат несогласувањата и да се договорат околу новиот Закон за Јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер