СДСМ: Посветено и континуирано СДСМ работи на намалување на невработеноста

СДСМ посветено и континуирано работи на намалување на невработеноста и отворање нови работни места. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер