ВМРО-ДПМНЕ обвинува за афера „Канабис“ поврзана со власта, СДСМ со реакција

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека незаконски се издаваат лиценци за одгледување на марихуана. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер