Шарл Мишел во посета на Македонија, ќе се отвори ли европската перспектива за Македонија?

Продолжува серијата посети на високи претставници од Европската Унија на земјава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер