ВМРО-ДПМНЕ ги подготви забелешките за Законот за јавното обвинителство

ВМРО-ДПМНЕ ги подготви забелешките за Законот за јавното обвинителство, главните поенти ги соопшти лидерот на партијата Мицкоски на прес-конференција која ја следеше Јулијана Николовска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер