Апелација одлучува за притворот на Бојан Јовановски

Обвинетиот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, на јавна седница во скопска апелација попладнево повторно побара да му се укине притворот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер