АВМУ: Подготвени сме за изборите на 12 април

Агенцијата за аудио и аудио визуелни медиумски услуги е подготвена за претстојните избори на 12 април. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер