Вооружени разбојници ограбиле казино во Порта Влае

Пет маскирани разбојници вооружени со пушки и пуштоли утринава го ограбиле казиното “Адмирал” во скопската населба Влае. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер