И Костадин Костадинов одговораше на „30 прашања“ на Коста Петров

СДСМ објави ново видео од серијалот во кој фунционерите на партијата одговораат на 30 прашања од потпретседателот Коста Петров.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер