Средба Азески-Заев во Стопанската комора на Македонија

За економската клима во земјава, во Стопанската комора на Македонија разговараат лидерот на СДСМ, Зоран Заев и првиот човек на комората Бранко Азески.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер