Манчевски: Следниот месец анализа за трансферот на административци во приватниот сектор

Следниот месец ќе биде готова анализата која треба покаже колку и кои административци ќе треба да се префрлат во приватниот сектор. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер