Антикорупциска се подготвува за „чешлање“ на богатите судии

Антикорупциска утврдува кои и колкумина судии први ќе го поминат филтерот на проверка на нивните имоти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер