Андоновска: Истрагата за случајот со инсулинот не смее да заврши со „ќе“

ВМРО-ДПМНЕ бара одговор од обвинителството до каде е истрагата за случајот со уништувањето на инсулинот, кој го открија пред два месеци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер