Царовска: Се намалува невработеноста

Дополнително треба да се истакне дека 59.600 лица во нашата држава се вработиле во две и пол години. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер