Костадинов: Остатоците од сваровски судството ја опструираат правдата

Прес-конференција одржа и портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер