Шекеринска за престојот на носачот на авиони „Хари С. Труман“

Американскиот носач на авиони „Хари С. Труман“ вчера беше домаќин на висока владина делегација. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер