Македонија, Србија и Грција во заедничка иницијатива за изградба на брза пруга

Ќе заживее ли проектот за брза железница, Белград-Скопје-Атина ?! Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер