Ана Камчева сведочи како се собирале и се пренесувале парите во „Рекет“

Катица Јанева никогаш не побара директно пари од нас, но се плашевме од нејзината моќ и блискоста на Бојан Јовановски со луѓе од власта , вели сопругата на бизнисменот Орце Камчев, Ана Камчева при денешното сведочење во случајот „Рекет“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер