ВМРО ДПМНЕ: Филипче да каже кога е произведен инсулинот кој беше уништен

Владата и министерот Венко Филипче уништиле здрав инсулин за да има нов тендер каде добитник ќе биде компанија блиска до власта, обвинуваат од ВМРО ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер