Нема притвори за приведените во акцијата поврзана со пукањето во „Александар Палас“

Нема притвор за Арачиновецот кој беше меѓу дванаесетмината приведени во големата полициска акција од викендов, за оружје пронајдено кај него. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер