Антикорупциска го истражува вработувањето на сестрата на Катица Јанева

Антикорупциска го чешла вработувањето на Лиле Делиџакова, сестра на екс шефицата во СЈО Катица Јанева, во Комисијата за хартии од вредност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер