Скопјанец останал без вид на едното око по операција

Од оперирано перде на десното око останал без вид на окото. Славољуб Манев од Скопје две години ја бара правдата, но и лекот за неговиот вид. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер