Голема полициска акција, уапсени 12 лица, дел од нив поврзани со нападот во „Александар палас“

Специјалци од утрово со десетици возила влегоа во Грчец, Арачиново и уште неколку скопски населби и села. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер