Новогодишна елка и базар на плоштадот во Скопје

Новогодишната елка поставена на плоштадот „Македонија" светна вечерва, а почна со работа и новогодишниот базар „Винтерленд 2020". Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер