Хуманитарна трибина за реновирање на куќа на социјално ранливо семејство во општина Центар

Вечерва во „Станица 26" се одржа хуманитарна трибина во која се вклучи српската музичка група „Београдски синдикат“ која утре ќе учествува на „Таксират“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер