Камчев: Чист сум и тоа ќе го докажам - „Империја“ е креирана за „Рекет“

Чист сум и тоа ќе го докажам. Во мојот случај нема инволвирано политичари. Случајот,,Империја“ е креиран за да се одземат од мене големи пари односно ,Империја“ е креирана заради,,Рекет“ изјави по првото сведочење бизнисменот Орце Камчев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер