ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ должат на изборната сметка 2,5 милиони денари

Лицемерието на СДСМ нема крај, рече на прес конференција портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ , Наум Стоилковски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер