Над пет часа траеше сведочењето на Орце Камчев за „Рекет“

Над пет часа траеше сведочењето во случајот ,,Рекет “на бизнисменот Орце Камчев кој на рочиштето се појави сам без сопругата која отсуствувала поради здравствени причини. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер