Камчеви денеска ќе сведочат за „Рекет“

Бизнисменот Орце Камчев пристигна во Кривичниот суд во Скопје каде тој и неговата сопруга Ана Камчева се повикани како сведоци на обвинителството за случајот „Рекет”. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер