Катица Јанева пристигна во судот!

Поранешната специјална обвинителка пристигна во Кривичниот суд на судењето за „рекет“ , судски процес во кој е второобвинета. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер