Мицкоски: Партијата нема должничко доверителски односи

Претседателот на ВМРО- ДПМНЕ , Христијан Мицкоски денеска беше во Ѓорче Петров на теренски активности под мотото „Обнова на Македонија“, каде одговораше и на новинарски прашања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер