Софија и натаму со реакции околу Договорот за добрососедство

Продолжува пинг-понг реториката на двете страни за средбата Мицковски- Борисов. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер