Николовски: Сите ние во СДСМ во овие 2,5 години покажавме што значи грижа за граѓаните

СДСМ секогаш е на терен, секогаш со граѓаните, до граѓаните и за граѓаните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер