Русковска на писмено ја објаснила пораката до судијата Јани Нича

Согласно Законот за Совет на ЈО ние не можеме да преземеме оперативни активности за утврдување на одговорност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер