Зошто апелација во рок од пет дена се предомисли за притворот на Јанева?

Апелација за 5 дена го променила мислењето околу околностите за пуштање од притвор на Катица Јанева. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер