МВР го истражува скандалот, потребни ли се посебни сертификати за „дадилки“?

Врелите шлаканици по лицето на двегодишно дете од страна на дадилката која беше снимена од камерите во скопска игротека предизвика шок во јавноста. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер