30 дена притвор за негувателката која претепа детенце во игротека (ВИДЕО)

Судот и одреди 30 дена притвор на негувателката која утрово претепа двегодишно дете во игротеката „Дежа ву“ во скопски Аеродром. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер